Cloud (7.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (164 entries)

en: tags
ku: تاگەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Next
ku: دواتر

en: enabled
ku: چالاکە

en: enable
ku: چالاک کردن

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Private
ku: تایبەت

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Project
ku: پرۆژە

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: up
ku: سه‌روو

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Large
ku: گەورە

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Region
ku: ناوچە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: status
ku: ڕەوش

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: no
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: N/A
ku: نییە

en: OK
ku: باشە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Code
ku: کۆد

en: Owner
ku: خاوەن

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Table
ku: خشتە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Order
ku: ڕیز

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Operation
ku: کردار

en: Function
ku: فرمان

en: Port
ku: دەروازە

en: Key
ku: کلیل

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Long
ku: درێژ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Info
ku: زانیاری

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: critical
ku: شه‌رمه‌زارە

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Standard
ku: ستاندارد

en: MB
ku: م.ب.

en: Attach
ku: بلکێنە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: Assign
ku: پێسپاردن

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Interface
ku: ڕووکار

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: ping
ku: پینگ

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: List Templates
ku: لیستی داڕێژەکان
