Cloud (7.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (36 entries)

en: tags
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡିକ

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Next
or: ପର

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: You are not authorized to access this page.
or: ଆପଣ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
