Cloud (7.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (231 entries)

en: tags
eu: etiketak

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Next
eu: Hurrengoa

en: enabled
eu: gaituta

en: enable
eu: gaitu

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Private
eu: Pribatua

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: Log
eu: Log-a

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Version
eu: Bertsioa

en: Go
eu: Joan

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: up
eu: gora

en: Import
eu: Inportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Large
eu: Handia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Refresh
eu: Berritu

en: Region
eu: Atal

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Check
eu: Egiaztatu

en: status
eu: egoera

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Exclude
eu: Baztertu

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Module
eu: Modulua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Count
eu: Zenbatu

en: Normal
eu: Arrunta

en: OK
eu: Ados

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Medium
eu: Ertaina

en: Details
eu: Xehetasunak

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Domain
eu: Domeinua

en: Operating System
eu: Sistema eragilea

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Owner
eu: Jabea

en: Members
eu: Kideak

en: Group name
eu: Talde izena

en: Day
eu: Eguna

en: Table
eu: Taula

en: Events
eu: Gertaerak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Allow
eu: Baimendu

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Clone
eu: Klonatu

en: Order
eu: Ordena

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Profile
eu: Profila

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Function
eu: Funtzioa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Labels
eu: Etiketak

en: Condition
eu: Baldintza

en: Rules
eu: Erregelak

en: Port
eu: Ataka

en: Key
eu: Giltza

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Source
eu: Iturburua

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Limit
eu: Muga

en: day
eu: egun

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Long
eu: Luzea

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Days
eu: Egunak

en: Extend
eu: Hedatu

en: Info
eu: Informazioa

en: warning
eu: abisua

en: critical
eu: larria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Schedules
eu: Zeregin programatuak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Standard
eu: Estandar

en: Attach
eu: Erantsi

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: disable
eu: ezgaitu

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Apply
eu: Ezarri

en: Assign
eu: Esleitu

en: Select
eu: Aukeratu

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Debug
eu: Araztu

en: @count days
eu: @count egun

en: Once a day
eu: Egunero

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Profiles
eu: Profilak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Usage
eu: Erabilera

en: Organization
eu: Erakundea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Started
eu: Hasita

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Queue
eu: Ilara

en: Admin
eu: Kudeatu

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Interface
eu: Interfazea

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Download data
eu: Datuak jaitsi

en: Lock
eu: Blokeatu

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Interfaces
eu: Interfazea

en: Asc
eu: Goraka

en: Completed @current step of @total.
eu: @total-(e)tik @current pauso osatu dira.

en: Future format
eu: Etorkizun formatua

en: Past format
eu: Lehenaldi formatua
