Cloud (7.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (164 entries)

en: tags
km: ស្លាក

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Next
km: បន្ទាប់

en: enable
km: បើក

en: value
km: តម្លៃ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Variable
km: អថេរ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Large
km: ធំ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Region
km: តំបន់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: status
km: ស្ថានភាព

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Never
km: កុំ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: N/A
km: គ្មាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Domain
km: ដែន

en: Code
km: កូដ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Order
km: លំដាប់

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Port
km: ច្រក

en: Key
km: សំខាន់

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Long
km: វែង

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: warning
km: ព្រមាន

en: critical
km: សំខាន់​បំផុត

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: MB
km: មេកាបៃ

en: Attach
km: ភ្ជាប់

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: disable
km: បិទ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Assign
km: កំណត់

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់
