Cloud (7.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (36 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa

en: status
mg: toetra

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Source
mg: Loharano

en: Long
mg: Lava

en: @count days
mg: @count andro

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
