Cloud (7.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (59 entries)

en: tags
os: тегтӕ

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: up
os: Хæрдмæ

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Refresh
os: Сног кæн
