Cloud (7.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (45 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra

en: Type:
se: Šládja

en: Subjects
se: Fágat
