Cloud (7.0.0) - en to sq translation catalogue (110 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: enable
sq: aktivo

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: up
sq: sipër

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Large
sq: E madhe

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Region
sq: Sektori

en: You are not authorized to access this page.
sq: Ju nuk jeni i autorizuar të futeni në këtë faqe.

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: User
sq: Përdoruesi

en: status
sq: gjendja

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Revisions
sq: Revizione

en: Count
sq: Numri

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Medium
sq: Mesatar

en: Details
sq: Hollësi

en: Code
sq: Kodi

en: Table
sq: Tabela

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Allow
sq: Lejo

en: Users
sq: Përdorues

en: Profile
sq: Profili

en: Operation
sq: Veprimi

en: 1 item | @count items
sq[0]: 1 element
sq[1]: @count elementë

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: warning
sq: paralajmërim

en: critical
sq: kritik

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Attach
sq: Bashkangjit

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: disable
sq: çaktivo

en: Assign
sq: Përcakto

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Profiles
sq: Profilet

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: sort by @s
sq: rendit sipas @s

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
