Cloud (8.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (46 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Total
ga: Iomlán

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: days
ga: laethanta

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Day
ga: Lá

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: warning
ga: rabhadh

en: critical
ga: criticiúil

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: Dashboard
ga: Deais

en: - Any -
ga: - Iad uile -
