Cloud (8.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (221 entries)

en: tags
hr: tagovi

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Next
hr: Sljedeći

en: enabled
hr: omogućeno

en: enable
hr: omogući

en: value
hr: vrijednost

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Private
hr: Privatno

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Public
hr: Javno

en: Log
hr: Dnevnik

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Cost
hr: Trošak

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Servers
hr: Poslužitelji

en: Resources
hr: Resursi

en: Project
hr: Projekt

en: Version
hr: Inačica

en: Go
hr: Idi

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Tag
hr: Oznaka

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: None
hr: Nema

en: default
hr: Zadano

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: up
hr: gore

en: Import
hr: Uvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Large
hr: Velika

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Icon
hr: Ikona

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Region
hr: Regija

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Total
hr: Ukupno

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Attachment
hr: Prilog

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Options
hr: Opcije

en: no
hr: ne

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: Exclude
hr: Isključi

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Module
hr: Modul

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Never
hr: Nikada

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Revisions
hr: Revizije

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Count
hr: Broj

en: Normal
hr: Normalno

en: N/A
hr: N/D

en: OK
hr: U redu

en: Nodes
hr: Unosi

en: Authored by
hr: Autor

en: Processor
hr: Procesor

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Medium
hr: Srednji

en: standard
hr: standardni

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Details
hr: Detalji

en: End Date
hr: Do datuma

en: Domain
hr: Domena

en: Amount
hr: Iznos

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Store
hr: Trgovina

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: Start
hr: Početak

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Allow
hr: Dozvoli

en: User data
hr: Korisnički podaci

en: External
hr: Eksterni

en: Users
hr: Korisnici

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Simple List
hr: Jednostavna lista

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Order
hr: Redoslijed

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Template
hr: Predložak

en: Profile
hr: Profil

en: Operation
hr: Operacija

en: Duration
hr: Trajanje

en: Threshold
hr: Prag

en: Function
hr: Funkcija

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: No data available.
hr: Nema dostupnih podataka.

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Key
hr: Ključ

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Source
hr: Izvor

en: Features
hr: Značajke

en: Functions
hr: Funkcije

en: Parameters
hr: Parametri

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Period
hr: Točka

en: Hour
hr: Sat

en: Long
hr: Dugački

en: Workflow
hr: Tijek

en: Revert
hr: Vrati

en: warning
hr: upozorenje

en: critical
hr: kritično

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Standard
hr: Standardno

en: Attach
hr: Priloži

en: Resume
hr: Nastavi

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Review
hr: Provjeri

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: disable
hr: onemogući

en: Storage
hr: Spremnik

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Apply
hr: Primjeni

en: Assign
hr: Dodijeli

en: Variables
hr: Varijable

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: @count days
hr: @count dana

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Profiles
hr: Profili

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Usage
hr: Upotreba

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Locked
hr: Zaključano

en: About
hr: Opis

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Started
hr: Započeto

en: IP address
hr: IP adresa

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Interface
hr: Sučelje

en: Remove rule
hr: Ukloni pravilo

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Asc
hr: Uzlazno

en: 1 item
hr: 1 stavka
