Cloud (8.x-1.1-beta2) - en to ast translation catalogue (45 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page
ast: Páxina

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Owner
ast: Dueñu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Profile
ast: Perfil

en: Operation
ast: Operación

en: Key
ast: Llave

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Attach
ast: Axuntar
