Cloud (8.x-1.1-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: Date format
de: Datumsformat

en: IP Address
de: IP-Adrässe

en: Key
de: Taste
