Cloud (8.x-1.2-rc1) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Long
lo: ຍາວ
