Cloud (8.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (121 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Log
lv: Žurnāls

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Cost
lv: Izmaksas

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Country
lv: Valsts

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Authored by
lv: Autors

en: 1 day
lv: 1 diena

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Start
lv: Sākt

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Order
lv: Secība

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Profile
lv: Profils

en: Operation
lv: Operācija

en: City
lv: Pilsēta

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Source
lv: Avots

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Limit
lv: Limits

en: Long
lv: Garš

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Selector
lv: Selektors

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Max
lv: Maks.

en: Changed
lv: Labots

en: Attach
lv: Pievienot

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Assign
lv: Piešķirt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Profiles
lv: Profili

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Addresses
lv: Adreses

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Started
lv: Sākts

en: Image Type
lv: Attēla tips

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Import Images
lv: Importēt attēlus

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
lv[0]: Dzēsts @count vienums.
lv[1]: Dzēsti @count vienumi.
lv[2]: Dzēsti @count vienumi.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
lv[0]: @count vienums nav dzēsts, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[1]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[2]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
