Cloud (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (149 entries)

en: tags
gl: etiquetas

en: Images
gl: Imaxes

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Payer
gl: Pagador

en: Private
gl: Privado

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: Log
gl: Rexistro

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Resources
gl: Recursos

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Country
gl: País

en: Variable
gl: Variábel

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Schedule
gl: Programación

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Manage
gl: Xestionar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: Event
gl: Evento

en: Attachment
gl: Anexo

en: States
gl: Estados

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Location
gl: Localización

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Revisions
gl: Revisión

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Conditions
gl: Condicións

en: Nodes
gl: Nodos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Processor
gl: Procesador

en: 1 day
gl: 1 día

en: Scale
gl: Escala

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: One day
gl: Un día

en: One week
gl: Unha semana

en: State
gl: Estado

en: Serial
gl: Número de serie

en: Owner
gl: Propietario

en: Events
gl: Eventos

en: Start
gl: Comezo

en: Role
gl: Rol

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Order
gl: Orde

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Template
gl: Modelo

en: Profile
gl: Perfil

en: Operation
gl: Operación

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Source
gl: Orixe

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Limit
gl: Límite

en: Period
gl: Periodo

en: Long
gl: Longo

en: Revert
gl: Volver

en: Extend
gl: Estender

en: Info
gl: Información

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: Attach
gl: Adxuntar

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Assign
gl: Asignar

en: Copy
gl: Copiar

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Locked
gl: Bloqueado

en: About
gl: Información

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: The description.
gl: A descrición.

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: Instances
gl: Instancias

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Locations
gl: Ubicacións

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: There is no @label yet.
gl: Aínda non hai @label.

en: Apply to selected items
gl: Aplicar aos elementos seleccionados

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
