Cloud (8.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (143 entries)

en: tags
sl: značke

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Next
sl: Naslednja

en: enabled
sl: omogočeno

en: enable
sl: omogoči

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: up
sl: gor

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: User
sl: Uporabnik

en: status
sl: stanje

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Revisions
sl: Različice

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: N/A
sl: N/D

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Authored by
sl: Avtor

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Medium
sl: Srednja

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Domain
sl: Domena

en: Code
sl: Koda

en: Owner
sl: Lastnik

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Allow
sl: Dovoli

en: Users
sl: Uporabniki

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Order
sl: Vrstni red

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Profile
sl: Profil

en: Function
sl: Funkcija

en: Port
sl: Vrata

en: Pending
sl: Čaka

en: Key
sl: Ključ

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Revert
sl: Povrni

en: Info
sl: Podatki

en: warning
sl: opozorilo

en: critical
sl: kritično

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Standard
sl: Standardni

en: Attach
sl: Pripni

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Processing
sl: V obdelavi

en: disable
sl: onemogoči

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Profiles
sl: profili

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Email addresses
sl: E-naslovi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: Admin
sl: Skrbnik

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: - Any -
sl: - Vse -
