Cloud Orchestrator (3.1.2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Resources
fa: منابع

en: Help
fa: راهنما

en: Region
fa: ناحیه

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Location
fa: مکان

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Administrator
fa: مدیر

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: Account
fa: حساب

en: Finish
fa: پایان

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Not writable
fa: غیر قابل نوشتن

en: Dashboard
fa: میزکار

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.
