Cloud Orchestrator (5.6.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Region
lt: Sritis

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: Account
lt: Paskyra

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
