Cloud Orchestrator (6.0.0-rc3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Body
ur: متن

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Anonymous
ur: گمنام

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔

en: Route
ur: روٹ

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
