Cloud Orchestrator (6.2.0) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Welcome
pl: Witamy

en: Location
pl: Położenie

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Anonymous
pl: Anonim

en: City
pl: Miasto

en: Location map
pl: Mapa lokalizacji

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: Account
pl: Konto

en: Finish
pl: Zakończ

en: Route
pl: Trasa

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Not writable
pl: Brak uprawnień do zapisu

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Footer Message
pl: Stopka

en: The directory %directory is not writable.
pl: Brak uprawnień do zapisu do katalogu %directory.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Providing module
pl: Dostarczanie modułu

en: Route settings
pl: Ustawienia trasy

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML
