Cloud Orchestrator (6.2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Weight
ps: وزن

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Plugin
ps: لګون
