Cloud Orchestrator (6.2.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.

en: Route
sr: Рута

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
