Cloud Orchestrator (6.2.0) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Region
uk: Область

en: Welcome
uk: Вітання

en: Location
uk: Місце розташування

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Anonymous
uk: Анонім

en: City
uk: Місто

en: Location map
uk: Карта місця розташування

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Finish
uk: Завершити

en: Route
uk: Маршрут

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Footer Message
uk: Текст нижнього колонтитула

en: The directory %directory is not writable.
uk: Каталог %directory недоступний для запису.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування

en: Providing module
uk: Модуль, що надає

en: Route settings
uk: Налаштування маршруту

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML
