Cloud Orchestrator (8.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
