Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Resources
ka: რესურსები

en: Help
ka: დახმარება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
