Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Body
am: አካል

en: Help
am: እርዳታ

en: Region
am: ክልል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Account
am: መለያ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Not writable
am: የማይጻፍበት

en: The directory %directory is not writable.
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም።

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
