Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Region
bg: Област на сайта

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: Account
bg: Акаунт

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Not writable
bg: Без право за запис

en: Dashboard
bg: Табло

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.
