Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Resources
gl: Recursos

en: Help
gl: Axuda

en: Region
gl: Área

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: Account
gl: Conta

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Not writable
gl: Non se pode escribir

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
