Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Help
hu: Súgó

en: Region
hu: Régió

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: The directory %directory does not exist.
hu: %directory könyvtár nem létezik.

en: Account
hu: Saját adatok

en: Finish
hu: Befejezés

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Not writable
hu: Nem írható

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: The directory %directory is not writable.
hu: %directory könyvtár nem írható.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML
