Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: The directory %directory does not exist.
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
