Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Region
ku: ناوچە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.

en: Account
ku: هەژمار

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Not writable
ku: بۆدەستکاری ڕێگەنەدراوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
