Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Help
nn: Hjelp

en: The directory %directory does not exist.
nn: Mappa %directory finst ikkje.

en: Account
nn: Konto

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
