Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Help
ast: Aida

en: Region
ast: Rexón

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Location
ast: Llugar

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: The directory %directory does not exist.
ast: La carpeta %directory nun esiste.

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Not writable
ast: Non editable

en: The directory %directory is not writable.
ast: Nun puedo escribir na carpeta %directory

en: Basic page
ast: Páxina básica
