Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Location
bs: Lokacija

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
