Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Resources
he: מקורות

en: Help
he: עזרה

en: Region
he: איזור

en: Page title
he: כותרת דף

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Location
he: מיקום

en: User login
he: כניסה

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Administrator
he: מנהל

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: Account
he: חשבון

en: Finish
he: סיום

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .
