Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Account
mg: Kaonty

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
