Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Resources
nl: Bronnen

en: Region
nl: Gebied

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Welcome
nl: Welkom

en: Location
nl: Locatie

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: Finish
nl: Voltooien

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Credentials
nl: Referenties

en: Footer Message
nl: Bericht onderaan

en: The directory %directory is not writable.
nl: Map %directory is niet schrijfbaar.

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML
