Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Body
sk: Text

en: Help
sk: Pomoc

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Panels
sk: Panely

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Location
sk: Umiestnenie

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: Account
sk: Účet

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Not writable
sk: Nie je zapisovateľný

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
