Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Help
sl: Pomoč

en: Region
sl: Regija

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Location
sl: Mesto

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: Account
sl: Račun

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
