Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Help
bn: সহায়তা

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Location
bn: অবস্থান

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
