Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Not writable
bo: འབྲི་མི་ནུས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།
