Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Help
ps: مرسته

en: Region
ps: سيمه

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
