Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Help
si: සහාය

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Account
si: ගිණුම

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
