Cloud Orchestrator (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Resources
el: Πηγές

en: Help
el: Βοήθεια

en: Region
el: Περιοχή

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Not writable
el: Μη εγγράψιμο

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς
