Cloud Orchestrator (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Help
gu: મદદ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Location
gu: સ્થાન

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Account
gu: ખાતુ

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
