Cloud Orchestrator (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
