Cloud Orchestrator (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: Account
jv: Akun

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Not writable
jv: Ora bisa ditulisi

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora bisa ditulisi.

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.
