Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Resources
da: Ressourcer

en: Help
da: Hjælp

en: Panels
da: Paneler

en: Page title
da: Sidetitel

en: Welcome
da: Velkommen

en: Location
da: Lokation

en: Anonymous
da: Anonym

en: Anonymous user
da: Anonym bruger

en: Authenticated user
da: Godkendt bruger

en: The directory %directory does not exist.
da: Mappen %directory eksisterer ikke.

en: Account
da: Konto

en: Finish
da: Afslut

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Not writable
da: Ikke skrivbar

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Footer Message
da: Sidefod

en: The directory %directory is not writable.
da: Der kan ikke skrives til mappen %directory.

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Basic page
da: Simpel side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
da: Brug <em>simple sider</em> til dit statiske indhold, som f.eks. en "om os"-side.

en: Full HTML
da: Fuld HTML

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: Basic HTML
da: Simpel HTML

en: Restricted HTML
da: Begrænset HTML
