Cloud Orchestrator (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: The directory %directory does not exist.
th: ไม่พบไดเรกทอรี %directory

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Not writable
th: เขียนไม่ได้

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: The directory %directory is not writable.
th: ไม่มีสิทธิ์เขียนไดเรคทอรี %directory
