Cloud Orchestrator (8.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: 4
kn: ೪

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: The directory %directory does not exist.
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ

en: 1
kn: ೧

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
